Imieniny: Eustachego, Faustyny i Renaty
czwartek, 20 września 2018
Ogłoszenie o konsultacjach społecznych Strategii Rozwoju Aglomeracji Wałbrzyskiej 2030
20.03.2018

Prezydent Miasta Wałbrzycha Roman Szełemej zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu aktualizacji dokumentu „Strategia rozwoju Aglomeracji Wałbrzyskiej na lata 2013 -2020”.
Aktualizowany i konsultowany dokument nosi nazwę „Strategia Aglomeracji Wałbrzyskiej z perspektywą do 2030”.

Przedłożony projekt strategii odpowiada aktualnemu zasięgowi terytorialnemu Aglomeracji Wałbrzyskiej i obejmuje 22 gminy tj.: Kamienna Góra – miasto, gmina wiejska Kamienna Góra, Lubawka, Nowa Ruda – miasto, gmina wiejska Nowa Ruda, Świebodzice, Boguszów-Gorce, Szczawno-Zdrój, Czarny Bór, Głuszyca, Mieroszów, Walim, Wałbrzych, Jedlina-Zdrój, Stare Bogaczowice, miasto Świdnica, Jaworzyna Śląska, Strzegom, Żarów, Dobromierz, Marcinowice i gmina wiejska Świdnica.

Konsultacje prowadzone będą od dnia 22 marca 2018 r. do dnia 23 kwietnia 2018 r. w formie przyjmowania propozycji, uwag i opinii przekazywanych za pośrednictwem formularza elektronicznego znajdującego się pod adresem http://strategia2030.badanie.net/.

Wypełnione w wersji elektronicznej i wydrukowane formularze można również dostarczyć w formie drukowanej na adres: Urząd Miasta w Wałbrzychu, Plac Magistracki 1, 58-300 Wałbrzych z dopiskiem „konsultacje społeczne Strategii rozwoju Aglomeracji Wałbrzyskiej z perspektywą do 2030” (decyduje data wpływu).

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawie konsultacji społecznych jest:

Marcin Augustyniak, tel. 780 14 18 02, e mail: m.augustyniak@um.walbrzych.pl;

Krystian Ulbin, tel. 783 948 114, e mail: k.ulbin@um.walbrzych.pl.