• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Albina, Wandy i Zenona
sobota, 23 czerwca 2018
12.03.2014
Ankieta „Badanie problemów i potrzeb wałbrzyskich seniorów w obszarze: edukacji, zdrowia, aktywności społecznej i zawodowej”Celem niniejszej ankiety jest diagnoza problemów i potrzeb wałbrzyskich seniorów w obszarze: edukacji, zdrowia, aktywności społecznej i zawodowej. Ankieta jest anonimowa i służy zebraniu opinii, które zostaną wykorzystane do tworzonego w Mieście Wałbrzych dokumentu pn.
»
Wałbrzych
12.03.2015
" REGIONALNE CENTRUM WSPIERANIA INICJATYW POZARZĄDOWYCH ZAPRASZA NA DORADZTWO. Jakie są możliwości współpracy organizacji pozarządowych z samorządem? Jak budować i rozwijać współpracę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu? Jeśli chciałbyś/chciałabyś zorganizować spotkanie dla organizacji pozarządowych na swoim terenie możemy do Ciebie przyjechać. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli samorządu i organizacji pozarządowych z powiatów m.Wałbrzych, wałbrzyskiego, dzierżoniowskiego, kłodzk
»
10.02.2015
W dniach 21, 22 stycznia oraz 3 lutego 2015 w Urzędzie Miasta Wałbrzycha odbyły się spotkania przedstawicieli wałbrzyskich instytucji pomocy społecznej, kultury i sportu, edukacji. Podczas spotkań pracowano nad obszarami tworzonego w Wałbrzychu dokumentu tj. Wieloletniego Programu Współpracy Miasta Wałbrzycha  z Organizacjami Pozarządowymi, który będzie kierunkował rozwój aktywności obywatelskiej w mieście.
»
Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter