Oficjalny Serwis Miasta Wałbrzycha

III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TEATRÓW TAŃCA

28 listopada - 7 grudnia 2014

Wrocław, Wałbrzych

Międzynarodowy, międzypokoleniowy, taneczny, teatralny i muzyczny

2 Warsztaty: Wrocław, Wałbrzych

4 Nauczycieli: Jane Judd, Magdalena Radłowska, Małgorzata Olkowska i Tomasz Wiziński

7 spektakli i 6 Grup: Międzypokoleniowy Teatr Tańca Dawka Energii, grupa teatralna, grupa muzyczna, grupa projektowa Wałbrzych, grupa projektowa Wrocław, grupa tańca afrykańskiego

5 Miast: Londyn, Warszawa, Wrocław, Wałbrzych, Ząbkowice

Kompozytor: Alex Judd

Muzyk: Alex Judd i Tomasz Wiziński

100 UCZESTNIKÓW!

KIEDY: 7 grudzień 2014 godz 18.00

GDZIE: Stara Kopalnia, Centrum Nauki i Sztuki, sala widowiskowa

BILETY: Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc!

Telefon: 692609556, email: st.radosc.zycia@gmail.com

Festiwal jest częścią międzynarodowego Festiwalu „Migration” łączącego 4 kraje: Wielka Brytania, Grecja, Włochy i Polska. W tym roku w ramach międzynarodowej wymiany został stworzony spektakl pt. „Small Dance” w choreografii Jane Judd z Londynu. W przyszłym roku zostaną połączone 4 teatry (w tym TT Dawka Energii) w ramach którego grupa będzie występować ww. krajach.

Festiwal jest organizowany przez Stowarzyszenie „Radość Życia”, w ramach projektu „Inwazja pokoleń- kreatywnie zakręceni” finansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu FIO. Festiwal jest też wspierany przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego. Honorowy patronat objęli: Poseł RP Agnieszka Kołacz- Leszczyńska, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Prezydent Miasta Wałbrzycha.