Oficjalny Serwis Miasta Wałbrzycha

Warsztaty Taneczne

Wałbrzych, 4-7 grudnia 2014

Masz ochotę przeżyć przygodę z tańcem?

Masz od 13 do 100 lat?

Jesteś uczniem, studentem, osobą pracującą, niepracującą, rodzicem, seniorem, babcią, dziadkiem?

Te warsztaty są właśnie dla ciebie!

Warsztaty są BEZPŁATNE, przeznaczone dla osób tańczących i wcześniej nietańczących. Liczą się tylko chęci i zaangażowanie!

Zapisz się już teraz! Ilość osób ograniczona.

PROJEKT PROWADZI TANCERKA I CHOREOGRAFKA:

Magdalena Radłowska - absolwentka szkoły London Contemporary Dance School w Londynie i tancerka Teatru Tańca Zawirowania w Warszawie. Założycielka pierwszego w Polsce międzypokoleniowego Teatru Tańca Dawka Energii.

Warsztaty z technik tańca współczesnego, kontakt Improwizacji i improwizacji

KIEDY: 4-7 grudnia 2014

czwartek, piątek: godz 17.00 – 20.00

sobota: godz 10.00 - 19.00 (z przerwą na catering)

niedziela: próby od godz 11.00, spektakl od godz. 18.00

GDZIE: Wałbrzyski Ośrodek Kultury (Stara Kopalnia) ul. Wysockiego

INFORMACJE I ZAPISY:

telefon: (+48)692 609 556

email: st.radosc.zycia@gmail.com

strona internetowa:   www.radosc-zycia.eu

fb: stowarzyszenie „Radosc Zycia”, Dawka Energii

Organizatorzy:

Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie „Radość Życia”, Stowarzyszenie „TuRazem”.

Festiwal jest organizowany przez Stowarzyszenie „Radość Życia”, w ramach projektu „Inwazja Pokoleń- Kreatywnie Zakręceni”, finansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu FIO. Festiwal jest też wspierany przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego. Honorowy patronat objęli: Poseł RP Agnieszka Kołacz- Leszczyńska, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Prezydent Miasta Wałbrzycha.